راهکار ارسال ایمیل انبوه رایگان

راهکار ارسال ایمیل انبوه رایگان

راهکار ارسال ایمیل انبوه رایگان

راهکار ارسال ایمیل انبوه با توجه به اینکه اعلام نمودیم ارسال ایمیل گروهی همراه با هزینه است، می تواند برای ارسال کنندکانش جالب باشد. شاید این سوال مطرح شود که آیا لازم است برای ارسال ایمیل هزینه ای پرداخت شود که ما به دنبال راهکارهایی جهت کاهش هزینه آن هستیم یا خیر ؟! در مقایسه با وب میل های تجاری و وب میل های شخصی ، سامانه های ارسال ایمیل گروهی می توانند گزینه های بسیار زیاد و متنوعی را به کاربرانشان دهند که عملا وجود نداشتن آن ها مخصوصا در وب میل های تجاری باعث شده است محدودیت هایی به وجود آید که علاوه بر جلوگیری از ارسال انبوه ایمیل ها باعث خواهد شد تا سامانه های جامع ارسال ایمیل به عنوان تنها ترین و بهترین راهکار ارسال ایمیل مطرح شوند و مسلما استفاده از آن ها هزینه ها و قوانین مخصوص به خود را خواهند داشت .

برخی از هزینه ها بر روی سامانه مربوط به این هستند که اکثر سامانه های ارسال ایمیل از اپراتورهای خارج از ایران خدمات را دریافت می کنند و تفاوت واحدهای پولی همواره دلیل اصلی هزینه ها بوده است. خارج از آن واسطه بودن و یا سامانه های آماده خریدن هزینه های دیگری را به کاربر اضافه می نماید. تمام این هزینه ها در سامانه INBOX.IR به گونه ای دیگر تعریف شده است زیرا شرکت ایده پردازان برای ارسال ایمیل های خود از اپراتور منحصر به فرد و یکتای خود در ایران استفاده می نماید و با نوشتن سامانه توسط واحد قدرتمند فنی خود ، خواهان دریافت هزینه ای بی دلیل و یا اضافه نیست. پس منظور ما از راهکار ارسال ایمیل انبوه رایگان منحصر به هزینه ارسال های گرو.هی ایمیل در هر بار ارسال می باشد.

راهکار ارسال ایمیل انبوه رایگان

خبرنامه بفرستید ….

البته ! خبرنامه. خبرنامه نوعی از ارسال انبوه ایمیل محسوب می شود که اعتبار ماهانه دارد و بر اساس مخاطبین خود هزینه ای را به خود اختصاص می دهد. شاید در نگاه اول هزینه های خبرنامه در مقایسه با ایمیل مارکتینگ برابر و یا حتی کمی بیشتر باشد اما اشتباه نکنید !

خبرنامه قدرتی را دارد که ایمیل مارکتینگ هرگز نخواهد داشت . ارسال بینهایت ایمیل …

شما پکیجی را برای ۱۰۰۰نفر مخاطب خود تهیه می نمایید. در طول ۱ ماه به تعداد ۳۱بار در هر روز به مخاطبین خود ایمیل ارسال می نمایید و یا حتی بیشتر در حالی که اگر همین ارسال را با ایمیل مارکتینگ انجام دهید باید برای هر ارسال ۳۱ بار پکیج بخرید.

جالب ترین موضوع این است که با یک حساب و کتاب ساده متوجه می شوید عملا ارسال های شما با قیمت ۱ ریال و یا حتی کمتر انجام می شده است در حالی که امکانات در اختیار شما بسیار بیشتر از این مقدار ارزش دارند.

شاید باید بدانید که امکان ارسال خبرنامه به INBOX نیز بسیار بیشتر از ارسال ایمیل تبلیغاتی می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *