ارسال ایمیل گروهی

ارسال ایمیل گروهی

ارسال ایمیل گروهی

ارسال ایمیل گروهی اصطلاحا به معنی ارسال به بیش از یک نفر و به تعداد بالا در هر مرتبه ارسال است که شخص ایمیلی با محتوایی خاص را به چند مشترک ارسال می کند. ارسال ایمیل گروهی (sending bulk mail) عموما بین افرادی دیده می شود که محتوای ایمیل شان مخاطب بالایی برای بازدید دارد . با توجه به این نوع تعریف می توان روند های مختلفی را جزو ارسال ایمیل گروهی دانست .

ارسال ایمیل گروهی :

۱- ارسال انبوه می تواند به حالت تبلیغاتی بوده و حالت مارکتینگ ایمیل یا همان ایمیل مارکتینگ ( email marketing ) داشته باشد .البته در این نوع ارسال ایمیل می توان یک یا چند محتوا را به افراد مختلفی ارسال کرد.

۲- ارسال ایمیل گروهی می تواند به حالت خبرنامه باشد و دارای نظم و حاوی اطلاعات سریالی برای مخاطبین خاص خودش باشد . هرچند خبرنامه هوشمند ارائه شده توسط شرکت ایده پردازان می تواند به حالت شخصی ارسال شود ولی نوع و ماهیت ارسال آن جزو ارسال گروهی ایمیل محسوب می شود.

ارسال ایمیل گروهی

ارسال ایمیل گروهی

نوع ارسال گروهی و انبوه ایمیل چه در ارسال ایمیل مارکتینگ استفاده شود و یا در ارسال خبرنامه ، برخی ویژگی مختص به خود را دارد و با توجه به نوع و سامانه های ارائه دهنده ارسال انبوه ایمیل تفاوت هایی در روال ارسال ایمیل ممکن است پیش آید .
شاید شما ارسال گروهی را با وب میل شخصی به مخاطبانتان ارسال کنید و یا از وب میل های تحت دامنه تجاری استفاده نمایید و یا با بهترین گزینه موجود که همان استفاده از سامانه ارسال ایمیل گروهی است، اقدام به ارسال ایمیل نمایید . البته دلیل اینکه چرا سامانه ارسال ایمیل انبوه بهترین گزینه است را می توانید در بهترین مرجع ارسال ایمیل انبوه مطالعه نمایید.
ارسال ایمیل گروهی برای هر نوع استفاده و یا هر گروه مخاطبی که باشد بر اساس اینکه یک بار به لیست مخاطبین ارسال مورد نظر انجام می شود از نظر زمانی و ارسال بازخورد بهتر و مثبت تری خواهد داشت. وجه تمایز سیستم ارسال ایمیل نیز باعث خواهد شد تا در تنوع ساختاری محتوای آن دچار محدودیت باشید زیرا بالاترین دسترسی برای تولید محتوای ایمیل در انحصار قالب ساز سامانه جامع ارسال ایمیل انبوه می باشد .
به صورت کلی با هر نوع دیدگاه و یا جنبه تبلیغاتی و یا ارتباطی ، ارسال ایمیل گروهی گزینه جدید و راه نوین ارتباط در دنیای مجازی محسوب می شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *